Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း
