Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
