Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Domain
sv: Domän
