Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
