Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Domain
vi: Miền

en: Preload
vi: Nạp trước
