Premier League (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Search
da: Søg

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Colors
da: Farver

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
