Premier League (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
