Premier League (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Colors
hi: रंग

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू
