Premier League (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Page title
id: Judul halaman

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Powered by Drupal
id: Menggunakan Drupal

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Footer menu
id: Menu footer

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
