Premier League (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
