Premier League (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Colors
pt: Cores

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Powered by Drupal
pt: Desenvolvido com Drupal

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date

en: Google plus Link
pt: Link do Google plus

en: Linkedin Link
pt: Link do Linkedin

en: Pinterest Link
pt: Link do Pinterest
