Premier League (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
