Premier League (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
