Premier League (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Colors
tr: Renkler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Site branding
tr: Site markası

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
