Premier League (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Colors
uk: Кольори

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Google plus Link
uk: Посилання Google plus

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin

en: Pinterest Link
uk: Посилання Pinterest
