Premier League (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Search
am: ፈልግ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ
