Premier League (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
