Premier League (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Page title
fr: Titre de page

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Colors
fr: Couleurs

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
