Premier League (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Colors
hu: Színek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: BLACK
hu: FEKETE

en: BLUE
hu: KÉK

en: BROWN
hu: BARNA

en: GREEN
hu: ZÖLD

en: ORANGE
hu: NARANCS

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Pinterest Link
hu: Pinterest hivatkozás

en: THEMETITLE settings
hu: THEMETITLE beállításai

en: Color Switcher
hu: Színválasztó

en: Choose any one color from the list
hu: Egy szín kiválasztása a felsorolásból

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
hu: A cím, a webcím és a kép minden dián megváltoztatható az alábbi dia beállítási mezőcsoportoknál.

en: Use same size for all the slideshow images(Recommented size : 930 x 320).
hu: Azonos méret használata az összes diavetítési képnél (Ajánlott méret: 930 x 320 képpont).

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése

en: RSS Link
hu: RSS hivatkozás
