Premier League (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
