Premier League (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
