Premier League (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
