Premier League (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Colors
ru: Цвета

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
