Prepared Data (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Activity
ta: செயல்பாடு

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்
