Prepared Data (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta
