Prepared Data (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Origin
kn: ಮೂಲ
