Prepared Data (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: unlimited
sv: obegränsad

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Origin
sv: Ursprung

en: Four hours
sv: Fyra timmar

en: Eight hours
sv: Åtta timmar

en: Half hour
sv: Halvtimme
