Prepared Data (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Activity
ne: गतिविधि
