Prepared Data (8.x-1.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: unlimited
fr: illimité

en: Activity
fr: Activité

en: Hour
fr: Heure

en: Origin
fr: Origine

en: Half hour
fr: Demi-heure
