Prepared Data (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: unlimited
ja: 無制限

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Origin
ja: 原点
