Prepared Data (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: unlimited
ru: неограничено

en: Activity
ru: Активность

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Origin
ru: принадлежность

en: Half hour
ru: Полчаса
