Prepared Data (8.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: unlimited
uk: необмежено

en: Activity
uk: Активність

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Origin
uk: Джерело

en: Half hour
uk: Півгодини
