Prepared Data (8.x-1.0-alpha8) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: unlimited
de: Unbegrenzt

en: Activity
de: Aktivität

en: Hour
de: Stunde

en: Origin
de: Startpunkt

en: Four hours
de: Vier Stunden

en: Half hour
de: Halbe Stunde
