Prepared Data (8.x-1.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: unlimited
bg: неограничен
