Prepared Data (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud

en: Half hour
cy: Hanner awr
