Prepared Data (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Hour
hr: Sat

en: Half hour
hr: Pola sata
