Prepared Data (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Half hour
lv: Pusstunda
