Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Advanced
ar: متقدم

en: Basic
ar: الأساسي

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Template
ar: القالب

en: Templates
ar: القوالب
