Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Basic
eu: Basikoa

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Services
eu: Zerbitzuak
