Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Advanced
hr: Napredno

en: Basic
hr: Osnovno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Template
hr: Predložak

en: - none -
hr: - ništa -
