Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Advanced
hu: Haladó

en: Basic
hu: Alap

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Template
hu: Sablon

en: Templates
hu: Sablonok

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: - none -
hu: - nincs -

en: Entity Type
hu: Entitástípus
