Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
