Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Basic
lv: Pamata

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas
