Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Basic
sk: Základné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Template
sk: Šablóna

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba
