Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced
uk: Розширені

en: Basic
uk: Основні

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Template
uk: Шаблон

en: Templates
uk: Шаблони

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: - none -
uk: - порожньо -

en: Entity Type
uk: Тип сутності
