Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: API Key
be: Ключ API

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Basic
be: Асноўны

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Template
be: Шаблон
