Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
