Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced
ca: Avançat

en: Basic
ca: Bàsic

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Template
ca: Plantilla

en: Templates
ca: Plantilles

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: - none -
ca: - cap -

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
