Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: Advanced
da: Avanceret

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Template
da: Skabelon

en: Templates
da: Skabeloner
