Presshub (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Advanced
et: Täpsem

en: Basic
et: Lihtne

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Template
et: Mall

en: Service
et: Teenus

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
